Speciální střední škola

Střední škola a Základní škola. SŠ a ZŠ DC 90, s. r. o. je soukromá škola, určena pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Tj žáky se zdravotním postižením mentálním, tělesným, zrakovým nebo sluchovým postižením, vadami řeči, souběžným postižením více vadami, autismem a vývojovými poruchami učení nebo chování. Žáky se zdravotním znevýhodněním. Žáky se sociálním znevýhodněním. Našli jste na stránkách informace, které jste hledali? Eventstopevent; titleHlasovat ANO. Celkový počet hlasů 87.

OVERVIEW

The site skola-topolany.cz presently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have traversed twenty pages within the website skola-topolany.cz and found zero websites referring to skola-topolany.cz.

SKOLA-TOPOLANY.CZ TRAFFIC

The site skola-topolany.cz is seeing diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for skola-topolany.cz

Traffic ranking (by month) for skola-topolany.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-topolany.cz

WHAT DOES SKOLA-TOPOLANY.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-topolany.cz Mobile Screenshot of skola-topolany.cz Tablet Screenshot of skola-topolany.cz

SKOLA-TOPOLANY.CZ SERVER

We diagnosed that a lone page on skola-topolany.cz took nine hundred and sixty-nine milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore I consider skola-topolany.cz not secure.
85.239.227.69

Speciální střední škola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "SŠ a ZŠ DC 90, s." I noticed that the web page said " je soukromá škola, určena pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami." They also stated " Tj žáky se zdravotním postižením mentálním, tělesným, zrakovým nebo sluchovým postižením, vadami řeči, souběžným postižením více vadami, autismem a vývojovými poruchami učení nebo chování. Našli jste na stránkách informace, které jste hledali? Eventstopevent; titleHlasovat ANO."

ANALYZE MORE WEB SITES

Základná škola Trstené pri Hornáde

Základná škola Trstené pri Hornáde. Modernizácia vzdelávacieho procesu na ZŠ. Vzdelávanie učiteľov ZŠ v oblasti cudzích jazykov. Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania. Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vudelávacie predmety. Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí.

Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí nemocnice

SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA, MATEŘSKÁ ŠKOLA. A PRAKTICKÁ ŠKOLA ÚSTÍ NAD ORLICÍ. Škola v Praze na Bulovce. Z akcí v ČERVNU 2015. V menu NAPSALI O NÁS. Kresby z knihy Psotník obecný. Jsou na tomto webu umístěny se souhlasem autora.

Základní škola při zdrav.zařízení a Mateřská škola při zdrav.zařízení, Klimkovice, příspěvková organizace

zařízení a Mateřská škola při zdrav. zařízení, Klimkovice, příspěvková organizace. Vzdělávání a výchova jsou součástí komplexní rehabilitace dětí se zdravotním postižením a zdravotním znevýhodněním. Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. Chceme Vám zde přinášet informace o činnosti naší školy a všech jejich součástí. Jsme školou při zdravotnickém zařízení, kterými jsou Sanatoria Klimkovice. FOTO - zaměstnanci ve šk.

Škola v přírodě - Prostřední Bečva

Škola v přírodě, Prostřední Bečva. Škola v přírodě Prostřední Bečva - bývalé zařízení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje - o kapacitě 85 míst je umístěna v malebném zákoutí Valašska Vsetínských vrších v podhůří Soláně, v těsné blízkosti malé obce Prostřední Bečva, 1 km od Hutiska - Solanec a 8 km od Rožnova pod Radhoštěm. Škola v přírodě, 2005-2012.